dr inż. Bartosz Soroczyński

Prezes Zarządu

Bartosz Soroczyński posiada ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu, sprzedaży, finansach i rynkach kapitałowych. Bezpośrednio zaangażowany w kilkadziesiąt projektów, w skali globalnej, w tym w największe wdrożenia w Polsce, Rosji, Afryce, Bliskim Wschodzie, Europie i Azji.

Wcześniej Wiceprezes w firmie Philips Lighting, Dyrektor Generalny Oracle w Polsce i wieloletni globalny dyrektor w firmie IBM.

Doktor ekonomii, absolwent Harvard Business School i Politechniki Wrocławskiej.

Jarek Jarosz

Partner

Jarek Jarosz posiada ponad 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych.

W grupie PGK odpowiada za obrót nieruchomościami, komercjalizację powierzchni biurowych, projekty logistyczne i przemysłowe oraz projekty specjalne (m.in. farmy wiatrowe, akademiki, szpitale).

Reprezentuje Międzynarodowe Stowarzyszenia Biznesu, fundusze inwestycyjne, instytucje finansowe, deweloperów oraz osoby fizyczne i prawne inwestujące na rynku nieruchomości.

 

Zbigniew Pawłucki

Senior Advisor

Zbigniew Pawłucki jest menedżerem z 30 letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania w przemyśle. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Technicznej w Kolonii (Niemcy), Politechniki Warszawskiej oraz Akademii Strategicznego Przywództwa, Harvard Business School.
Karierę zawodową rozpoczynał w Ford Motor Company. W firmach z branży motoryzacyjnej i chemicznej (HP chemie Pelzer GmbH, PKN ORLEN SA, IZOBLOK SA) pełnił stanowiska Członka Zarządu, Dyrektora Wykonawczego. Prowadził procesy restrukturyzacyjne, inwestycyjne, a także był odpowiedzialny za koordynację i rozwój sprzedaży w Grupie Kapitałowej IZOBLOK SA, w tym relacje z kluczowymi Klientami i Dostawcami oraz R&D Grupy w szczególności rozwój technologii produkcji surowca i automatyzację procesów produkcyjnych.
Nadzorował wiele spółek z poziomu Rad Nadzorczych. Obecnie jest Członkiem Rady Nadzorczej w Minutor Energia SA oraz Medicofarma Biotech SA.

Kamal Sitkowski-Attun

Head of new business / MVNO

Manager z 26 letnim doświadczeniem w tworzeniu, zarządzaniu i rozwijaniu efektywnych procesów biznesowych.
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Ekspert w obszarze budowania, zarządzania oraz rozwijania Operatorów Wirtualnej Sieci Komórkowej (MVNO - Mobile Virtual Network Operator). Pracował między innymi dla Polkomtel (operator sieci komórkowej PLUS) oraz jako Dyrektor Operacyjny odpowiadał za uruchomienie Premium Mobile - największego MVNO na rynku polskim.

Michał Zdyb

Dyrektor

Zajmuje się podatkami od 2002 roku. Prowadzi dział zajmujący się kompleksowym doradztwem podatkowym, optymalizacją podatkową oraz zapewnieniem bezpieczeństwa podatkowego Klientom.

Prowadzi również szkolenia z zakresu podatków i jest wykładowcą na studiach podyplomowych z zakresu międzynarodowych strategii podatkowych.

Jest autorem dwóch książek o tematyce podatkowej oraz ponad 100 artkułów w prasie fachowej.