dr inż. Bartosz Soroczyński

Prezes Zarządu

Bartosz Soroczyński posiada ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu, sprzedaży, finansach i rynkach kapitałowych. Bezpośrednio zaangażowany w kilkadziesiąt projektów, w skali globalnej, w tym w największe wdrożenia w Polsce, Rosji, Afryce, Bliskim Wschodzie, Europie i Azji.

Wcześniej Wiceprezes w firmie Philips Lighting, Dyrektor Generalny Oracle w Polsce i wieloletni globalny dyrektor w firmie IBM.

Doktor ekonomii, absolwent Harvard Business School i Politechniki Wrocławskiej.

Jarek Jarosz

Partner

Jarek Jarosz posiada ponad 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych.

W grupie PGK odpowiada za obrót nieruchomościami, komercjalizację powierzchni biurowych, projekty logistyczne i przemysłowe oraz projekty specjalne (m.in. farmy wiatrowe, akademiki, szpitale).

Reprezentuje Międzynarodowe Stowarzyszenia Biznesu, fundusze inwestycyjne, instytucje finansowe, deweloperów oraz osoby fizyczne i prawne inwestujące na rynku nieruchomości.

 

Michał Zdyb

Dyrektor

Zajmuje się podatkami od 2002 roku. Prowadzi dział zajmujący się kompleksowym doradztwem podatkowym, optymalizacją podatkową oraz zapewnieniem bezpieczeństwa podatkowego Klientom.

Prowadzi również szkolenia z zakresu podatków i jest wykładowcą na studiach podyplomowych z zakresu międzynarodowych strategii podatkowych.

Jest autorem dwóch książek o tematyce podatkowej oraz ponad 100 artkułów w prasie fachowej.